top of page

09-04, št

|

Paandrioniškis

NEMOKAMA fotografijos ir poezijos stovykla jaunimui „Pagauk“

Kalbėti galima ne tik žodžiais, bet ir vaizdais, o geriausia – abiem! Kviečiame 14-19 metų jaunimą iš Anykščių rajono į įspūdingą NEMOKAMĄ savaitgalio poezijos ir fotografijos stovyklą „Pagauk“!

Registration is Closed
See other events
NEMOKAMA fotografijos ir poezijos stovykla jaunimui „Pagauk“
NEMOKAMA fotografijos ir poezijos stovykla jaunimui „Pagauk“

Laikas ir vieta

2021-09-04 11:00 – 2021-09-05 18:00

Paandrioniškis, Paandrioniškis 29332, Lithuania

Apie renginį:

Kalbėti galima ne tik žodžiais, bet ir vaizdais, o geriausia – abiem! Kviečiame 14-19 metų jaunimą iš Anykščių rajono į įspūdingą ir NEMOKAMĄ savaitgalio poezijos ir fotografijos stovyklą „Pagauk“! 

Pagauti, užfiksuoti vaizdai – bene dažniausia šių dienų raiškos priemonė. Jie lydi mus visur – pradedant socialinėmis medijomis, baigiant parodomis galerijose. Šioje stovykloje mokysimės profesionaliai pagauti akimirkas, kurios labiausiai mums kalba. Taip pat susipažinsime su išskirtiniu japonų poezijos žanru haiku – kuriame į tris eilutes telpa visas pasaulis – lyg į žodžio fotografiją. Originaliai pasitelkdami vaizdą ir žodį, kalbėsime mums aktualiomis temomis, bandysime būti išgirsti. 

Rugsėjo 4 (šeštadienis) - Susipažinimas, dirbtuvės, pietūs ir vakarienė, linksmas laikas, nakvynė sodyboje. 

Rugsėjo 5 (sekmadienis) - Tolimesni darbai, individualūs užsiėmimai, pietūs, fotografavimas, pavakariai, apibendrinimas.

Rugsėjo 11 (šeštadienis) - Susirenkam dar kartą, atidarome darbų parodą, "Kitas Kampas" pasirodymas, parodos aptarimas, visos stovyklos uždarymas.

Detalią stovyklos programą galite peržiūrėti ČIA!

 Dirbtuve ves patyrę ir profesionalūs „Dominyko atostogų“ edukatoriai. Tyrinėsime skirtingas erdves, todėl turėsime daug vietos eksperimentavimui ir kūrybinėms paieškoms.

 Stovykla yra NEMOKAMA, suteikiamas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas visos stovyklos metu, pasirūpinama transportu. Prioritetas teikiamas bet kokią socialinę paramą gaunantiems paaugliams.

Rugsėjo 11 d. lektoriai paruoš parodą, kurioje bus pristatyti visų dalyvių darbai. Parodą vainikuos improvizacinio teatro „Kitas kampas“ pasirodymas, skirtas visiems. 

Projektas finansuojamas pagal Anykščių rajono vietos veiklos grupės Vietos plėtros strategijos priemonę „Gyventojų aktyvinimas ir užimtumo skatinimas“ veiklos srities „Parama jaunimo ir jaunų žmonių iniciatyvoms““ (kodas LEADER-19.2-SAVA-6.2). Gauta finansavimo suma – 9736 Eur.

Pasidalinti šiuo renginiu:

bottom of page