top of page

07-25, sk

|

Ramaškonys

SAVAITĖS STOVYKLA VAIKAMS „GAMTOS SLĖNIS" 2021 07.25-07.30

Turininga ir intelektuali savaitės stovykla vaikams Anykščiuose! - Sveikos mitybos edukacijos; - Emocinio intelekto ir saviraiškos edukacijos; - Dailės terapijos ir edukacijos; - Plaukimas valtimis Šventąja upe ir vandens pramogos; - Indėniškos pirties statyba ir maudynės; - Žirgų edukacija ir kita.

Registration is Closed
See other events
SAVAITĖS STOVYKLA VAIKAMS „GAMTOS SLĖNIS" 2021 07.25-07.30
SAVAITĖS STOVYKLA VAIKAMS „GAMTOS SLĖNIS" 2021 07.25-07.30

Laikas ir vieta

2021-07-25 18:00 – 2021-07-30 14:00

Ramaškonys, Ramaškonys 19129, Lithuania

Apie renginį:

Ieškote išskirtinės kokybės ir nepamirštamų įspūdžių savo vaikui? Stovykla charakteringa savo užsiėmimų kokybe - kiekvieną edukaciją veda specializuotas, savo srities dėstytojas, turintis daugiametę patirtį savo sferoje !

Kviečiame 7-13 metų vaikus į stovyklą „GAMTOS SLĖNIS“, kurioje mėgausimės vasara ir savo rankomis pažinsime visas gamtos stichijas bei save pačius. Detalią stovyklos programą galite rasti čia!

Mūsų laukia ypatingos pramogos – pažintis su įspūdingais žirgais, jodinėjimas, plaukimas valtimi Šventąja, indėniška Inipi pirtis, senovinių runų ir aitvarų gamyba bei daugybė komandinių žaidimų.  

Eisime į žygį, mokysimės stovyklavimo gudrybių, sužinosime daug apie miško gyventojus ir augaliją! 

Mokysimės apie žoleles ir jų naudą, gaminsime savo pačių arbatas, taip pat apeisime visą gyvybės ratą ir augalus sodinsime patys.

Daug laiko skirsime savęs pačių pažinimui per dailės terapiją, sveikos mitybos edukaciją,  žaidimus, kūrybinį rašymą ir rankdarbius. 

Geriausia visų stovyklų dalis yra galimybė susirasti naujų draugų, iškrėsti vieną kitą išdaigą ir gerai praleisti laiką, tad „Gamtos slėnyje“ užteks laiko ir badmintonui, fotografijai, filmų vakarams ir dainoms ar pokalbiams prie laužo! 

Stovykla vyks: nuostabaus grožio sodyboje, esančioje miško apsuptyje, atokiau nuo miesto šurmulio, adresu: Ramaškonių k. 7A, Ramaškonys, Anykščių raj.

Stovyklos kaina: 419 Eur/asm. (dalyvavimas patvirtinamas, kuomet yra sumokamas 219 Eur avansinis mokestis).

Į kainą įskaičiuota:

- Maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai);

- Nakvynė jaukiuose kambariuose;

- Užsiėmimams skirtos priemonės;

- 24 val. priežiūra ir pagalba (užtikriname, kad dalyviai bus saugūs veiklų ir užsiemimų metu, taip pat pasirūpinsime priežiūra gamtoje - erkių profilaktika);

- Stovyklos vadovų ir lektorių paslaugos.

Stovyklos vadovai:

1. Tadas Baltakys - daugiametis stovyklų organiztorius, vadovas ("Sveikatos oazė" Anykščiai, "Teku taku" Anykščiai). Vaikų užimtumo centro, gamtos žygių ir turizmo varžybų organizatorius ir vadovas.

2. Gintarė Malakė – profesionali kineziterapeutė, sveikos gyvensenos propaguotoja, orientuota ne tik į fizinio bet ir į mentalinio kūno sveikatą bei gerovę. Kelių metų patirtis užsienio lietuvių bendruomenės ir lituanistinės mokyklos valdyme, struktūros organizavime, neformalaus ugdymo planavime ir vykdyme, įtraukiant skirtingų amžiaus grupių vaikus ir jaunimą.

3. Viktoras Smertjevas – rinkodaros guru – šioje srityje dalyvaujantis jau daugiau nei 12 metų, vienas iš Anykščių jaunimo klubo įkūrėjų, kelionių ir stovyklų į Indiją organizatorius ir vykdytojas. Sukaupta daugiametė darbo patirtis su žmonėmis, suteiks galimybę išmoktas pamokas ir žinias perduoti jaunajai kartai.

4. Viktorija Ivanova - filologė ir edukatorė, dirbusi su vaikais ir paaugliais, sukūrusi ne vieną edukacinį žaidimą, protmūšį ir dirbtuves.

Dalyvių maitinimu rūpinsis: profesionalus virtuvės šefas – Matas Žiliukas.

Detalią stovyklos programą galite rasti čia!

Visos stovyklos metu vlgysime šviežią ir sveiką maistą, nakvosime patogiuose mediniuose namukuose, o kelsimės su būgnais ir mankšta! 

Labai laukiame jūsų stovykloje! Pažadame, kad ši nuotykių savaitė atrodys kaip pati geriausia istorija, kurios prisiminimai lydės dar ilgai ilgai...

Pasidalinti šiuo renginiu:

bottom of page