top of page

11-26, pn

|

Andrioniškio raj. Ramaškonių kaimas, 7A

Savaitgalio bohema suaugusiems

Kviečiame į bohemišką savaitgalį, kuriame pamaitinsime kūną ir sielą gamtos, kūrybos, poilsio bei judėjimo eliksyrais! Stovyklos kaina: 250 Eur/asm.

Registration is Closed
See other events
Savaitgalio bohema suaugusiems
Savaitgalio bohema suaugusiems

Laikas ir vieta

2021-11-26 18:00 – 2021-11-28 15:00

Andrioniškio raj. Ramaškonių kaimas, 7A, Andrioniškis, Lithuania

Apie renginį:

Kai dienos darosi niūrios, kai tesinori ištiesti kojas ir kartu su Netflix’u grimzti į rudenišką melancholiją, pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir streso, vadinasi... laikas leistis į savęs atradimo nuotykį!

Jūsų laukia:  

⚉ Jauki nakvynė gamtos apsupty - visiškas atotrūkis nuo didmiesčio triukšmo, kaimynų balsų ir automobilių ūžesio; 

⚉ Žygis Šimonių girios miškais. Tyloje ir ramybėje, sekdami paskui profesionalų žygių vedlį Tadą Baltakį, lengvai pasinersime į nematytą, paslaptingą gamtos pasaulį, išvysime ir save pačius naujomis akimis; 

Molio edukacija „Amatų kalnelyje“ (https://amatukalnelis.lt/en) su keramike Renata Umbrasiene. Įdarbinsime savo rankas ir vaizduotę, įsižeminsime ir sukursime po asmeninį dirbinį, įamžinantį savaitgalio patirtis; 

Degustacinė trijų patiekalų vakarienė šeštadienio vakarą suderinta su trimis vynais. Ją gamins profesionalus SPA Vilnius restorano „Miške“ šefas Matas Žiliukas; 

⚉ Ritualais praturtinta pirtis su profesionaliu pirtininku. Tai vieta, kurioje kūnas ir mintys pilnavertiškai atsipalaiduoja! 

Bohemiškas vakarėlis. Gyva fortepijono muzika tik Jums, kūrybinė erdvė, piešimas, poezija, pokalbiai, šokiai, rinktinis vynas.

Laukia ir daugiau staigmenų!

Stovykla vyks: nuostabaus grožio sodyboje, esančioje miško apsuptyje, atokiau nuo miesto šurmulio, adresu: Ramaškonių k. 7A, Ramaškonys, Anykščių raj.

Stovyklos kaina: 250 Eur/asm. (dalyvavimas patvirtinamas, kai yra sumokamas 150 Eur avansinis mokestis).

Į kainą įskaičiuota:  

- Maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai);  

- Nakvynė jaukiuose kambariuose (po 2-3 kambaryje);  

- Užsiėmimams skirtos priemonės;  

- Stovyklos vadovų ir lektorių paslaugos.

Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti individualaus masažo sesiją su profesionalia kineziterapeute (30 min. - 35 eur, mokėjimas tik grynais vietoje). Būtina turėti galimybių pasą.

Stovyklos programą rasite ČIA

Pažadame, tokioje stovykloje dar nebuvote!

Pasidalinti šiuo renginiu:

bottom of page