top of page

06-04, pn

|

Ramaškonys

STOVYKLA „GAMTOS SLĖNIS“

Kviečiame 9-14 metų vaikus į nepamirštamą iššūkį gamtoje! Stovyklos metu dalyviai pažins gamtą iš arti: visas jos spalvas, paslaptis ir pavojus!

Registration is Closed
See other events
 STOVYKLA „GAMTOS SLĖNIS“
 STOVYKLA „GAMTOS SLĖNIS“

Laikas ir vieta

2021-06-04 18:00; GMT+3 – 2021-06-06 15:00; GMT+3

Ramaškonys, ramaškonių 7A, Ramaškonys 19129, Lithuania

Apie renginį:

Kviečiame 10-14 metų vaikus į nepamirštamą iššūkį gamtoje!

Stovyklos metu dalyviai pažins gamtą iš arti: visas jos spalvas, paslaptis ir pavojus!

KALBĖSIME apie gamtos svarbą, sąmoningą jos vartojimą, kaip išlikti sveikiems ir kaip išgyventi laukinėje gamtoje.

PATIRSIME visus stovyklavimo ypatumus, maisto gamybą gamtoje, kuo svarbus komandinis darbas, kaip priimti iššūkius ir išlikti drąsiems.

PAGALVOSIME apie tai, kaip jaučiamės, ką norime sukurti ir ką norime pasakyti.

Anykščių jaunimo klubo stovyklos veiklos paremtos JAV Žemės ūkio departamento sukurta neformalaus ugdymo programa – 4H, kurios reiškia jauno žmogaus galvą (head), širdį (heart), rankas (hands) ir sveikatą (health).

Platesnę informaciją apie programą galite rasti sklityje „STOVYKLOS“. Detalią stovyklos programą galite rasti čia.

Stovyklos data: 2021.06.04 – 2021.06.06

Stovykla vyks: nuostabaus grožio sodyboje, esančioje miško apsuptyje, atokiau nuo miesto šurmulio, adresu: Ramaškonių k. 7A, Ramaškonys, Anykščių raj.

Stovyklos kaina: 150 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota:

- Maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai), kurį gamins profesionalus restorano šefas, naudojant natūralius ir šviežius, sezoninius maisto produktus;

- Nakvynė;

- Užsiėmimas skirtos priemonės;

- - 24 val. priežiūra ir pagalba (užtikriname, kad dalyviai bus saugūs veiklų ir užsiėmimų metu, taip pat pasirūpinsime priežiūra gamtoje - erkių profilaktika);

- Stovyklos vadovų ir lektorių paslaugos.

Su savimi turėti:

- Gertuvę;

- Rankšluostį ir higienos priemones;

- Patogią, laisvalaiko aprangą;

- Nedidelę kuprinę žygiams į gamtą.

Stovyklos vadovai: 

1. Tadas Baltakys - daugiametis stovyklų organiztorius, vadovas ("Sveikatos oazė" Anykščiai, "Teku taku" Anykščiai). Vaikų užimtumo centro, gamtos žygių ir turizmo varžybų organizatorius ir vadovas.

2. Gintarė Malakė – profesionali kineziterapeutė, sveikos gyvensenos propaguotoja, orientuota ne tik į fizinio bet ir į mentalinio kūno sveikatą bei gerovę. Kelių metų patirtis užsienio lietuvių bendruomenės ir lituanistinės mokyklos valdyme, struktūros organizavime, neformalaus ugdymo planavime ir vykdyme, įtraukiant skirtingų amžiaus grupių vaikus ir jaunimą. 

3. Viktoras Smertjevas – rinkodaros guru – šioje srityje dalyvaujantis jau daugiau nei 12 metų, vienas iš Anykščių jaunimo klubo įkūrėjų, kelionių ir stovyklų į Indiją organizatorius ir vykdytojas. Sukaupta daugiametė darbo patirtis su žmonėmis, suteiks galimybę išmoktas pamokas ir žinias perduoti jaunajai kartai.

Dalyvių maitinimu rūpinsis: profesionalus, SPA Vilnius Anykščiai, restorano "Miške" virtuvės šefas – Matas Žiliukas. 

DĖMESIO! Organizatoriai pasilieka teisę keisti stovyklos datą dėl šalyje esančios COVID-19 situacijos blogėjimo ar nenumatytų karantino ribojimų griežtinimo. 

Detalią stovyklos programą galite rasti čia.

Pasidalinti šiuo renginiu:

bottom of page