top of page

11-02, an

|

Ramaškonys

Vaikų rudens stovykla „Gamtos slėnis“

Lapkritį beveik nukritus visiems medžių lapams, kai jau seniai pasibaigusi vasara, o iki Kalėdų ne tiek ir mažai, laikas magijos ir nuotykių ieškoti patiems!

Registration is Closed
See other events
Vaikų rudens stovykla „Gamtos slėnis“
Vaikų rudens stovykla „Gamtos slėnis“

Laikas ir vieta

2021-11-02 18:00 – 2021-11-07 11:00

Ramaškonys, Ramaškonys 19129, Lithuania

Apie renginį:

Lapkritį beveik nukritus visiems medžių lapams, kai jau seniai pasibaigusi vasara, o iki Kalėdų ne tiek ir mažai, laikas magijos ir nuotykių ieškoti patiems!

Kviečiame 8-13 m. amžiaus vaikus rudens atostogas praleisti turiningai ir smagiai stovykloje „GAMTOS SLĖNIS“, kurioje įvairiais būdais prisiliesime prie visų gamtos stichijų, o kūrybinių dirbtuvių metų geriau pažinsime save pačius.

Mūsų laukia įvairios pramogos ir edukacijos – senovinių runų ir kaukių gamyba (ir kaukių vakarėlis!), žaidimai baseine, teatro ir fotografijos edukacijos bei daugybė komandinių veiklų. 

  Eisime į žygį, mokysimės stovyklavimo gudrybių, sužinosime daug apie miško gyventojus ir augaliją. Smagiausia žygio dalis – kartu mokysimės ruošti maistą gamtoje!

Geriausia visų stovyklų dalis yra galimybė susirasti naujų draugų, iškrėsti vieną kitą išdaigą ir gerai praleisti laiką, tad „Gamtos slėnyje“ užteks laiko kamuoliui, fotografijai, filmų vakarams ir dainoms ar pokalbiams prie laužo! 

Stovykla vyks: nuostabaus grožio sodyboje, esančioje miško apsuptyje, atokiau nuo miesto šurmulio, adresu: Ramaškonių k. 7A, Ramaškonys, Anykščių raj. Stovyklos kaina: 350 Eur/asm. (dalyvavimas patvirtinamas, kuomet yra sumokamas 200 Eur avansinis mokestis).

 Į kainą įskaičiuota: - Maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai); - Nakvynė jaukiuose kambariuose; - Užsiėmimas skirtos priemonės; - 24 val. priežiūra ir pagalba (užtikriname, kad dalyviai bus saugūs veiklų ir užsiemimų metu, taip pat pasirūpinsime priežiūra gamtoje); - Stovyklos vadovų ir lektorių paslaugos.

Visos stovyklos metu mus maitins profesionalus šefas, nakvosime patogiuose mediniuose namukuose, o kelsimės su būgnais ir mankšta!

Detalią stovyklos programą rasite ČIA.

Pažadame, kad ši nuotykių savaitė atrodys kaip pati geriausia istorija, kurios prisiminimai lydės dar ilgai ilgai...

Daugiau informacijos telefonu:  (8-693) 1357

Pasidalinti šiuo renginiu:

bottom of page