top of page

06-12, sk

|

Andrioniškis

Vaikų stovykla "Gamtos slėnis - indėnų gentis!"

Gamtos slėnis - indėnų gentis 06.12-06.17 Mintimis skriedami vasaros vaizdais, galvodami apie nuotykius, kūrybinius bei savęs pažinimo užsiėmimus gamtoje - nuolat prisimename indėnus. Šie praeities herojai mus įkvepia žaisti, pažinti, atrasti - tikime tuo pačiu užkrėsti vaikus.

Registration is closed
See other events
Vaikų stovykla "Gamtos slėnis - indėnų gentis!"
Vaikų stovykla "Gamtos slėnis - indėnų gentis!"

Laikas ir vieta

2022-06-12 15:00; GMT+3 – 2022-06-17 15:00; GMT+3

Andrioniškis, Andrioniškis, Lithuania

Apie renginį:

Gamtos slėnis - indėnų gentis 06.12-06.17

Mintimis skriedami vasaros vaizdais, galvodami apie nuotykius, kūrybinius bei savęs pažinimo užsiėmimus gamtoje - nuolat prisimename indėnus. Šie praeities herojai mus įkvepia žaisti, pažinti, atrasti - tikime tuo pačiu užkrėsti vaikus.

Vasaros stovyklą užpildę indėniškais papročiais bei atributais - kursime paslaptingą, kupiną netikėtumų ir iššukių pasaulį.

Indėniškas atributas nr. 1 - gamta. Stovyklos metu vaikai gyvens miško apsuptyje, mokysis pažinti gamtą, jos paslaptis. Pažinsime augalus, išmoksime gyventi bei žaisti gamtos ritmu.

Indėniškas atributas nr. 2 - nuotykiai. Tai žygiai miškais, jodinėjimas žirgais, neužmirštama  kelionė baidarėmis.

Indėniškas atributas nr. 3 - kūryba. Stovyklavietėje išdygs indėniškas TIPI, kuris įkvėps susipažinti su indėnų kultūra ir papročiais. Kartu su vaikais kursime savo indėnišką atributiką, statysime INIPI pirtelę, pasigaminsime lankus bei strėles, būgnus, sapnų gaudykles.

Indėniškas atributas nr. 4 - savęs paieškos. Tai arbatos ceremonijos indėnų namuose - TIPI. Rituališkas patirčių aptarimas ir refleksijos prie laužo. Žaismingos indėniškos užduotys bendriems gebėjimams lavinti.

Indėniškas atributas nr. 5 - vasara. Stovykla vyks birželio 12 - 17 dienomis - tai laikas, kai gamta išgyvena savo piką, pievos ir miškai puošiasi nuostabiausiais žiedais, dūzgia vabdžiais ir gyvūnais. Mūsų pagrindinis tikslas - nepraleisti šio vasaros šėlsmo ir padūkti su ja kartu.

Kur gyvenisme?

Nuostabaus grožio sodyboje, esančioje miško apsuptyje, atokiau nuo miesto šurmulio, adresu: Ramaškonių k. 7A, Ramaškonys, Anykščių raj.

Stovyklos vadovai:

Paulius - multimedijos specialistas, jaunimo darbuotojas, dirbęs Vilniaus atviruose jaunimo centruose, šiuo metu Anykščių rajone dirba vaikų dienos centre, švietimo pagalbos tarnyboje, bei mobilų darbą su jaunimu.

Simona - vizualinės komunikacijos specialistė, ilgametė vaikų stovyklos “Lietuvos atgaja” savanorė, vėliau ir viršaitė. Kuravo Vilniaus atvirą jaunimo centrą “Bazė”, šiuo metu dirba Pasaulio anykštėnų bendrijoje, Anykščiuose organizuoja renginius, koncertus, meno parodas.

Arnas - yra šaulių sąjungos narys, vaikų vasaros stovyklų vadovas, turintis patirties dirbant su vaikais ir jaunimu.  Dalyvauja įvairiuose projektuose ir domisi jaunimo galimybėmis Lietuvoje. Susipažinę su Arnu vaikai ne tik išmoks apie išgyvenimo gamtoje subtilybes, gamtos pažinimą, bet ir mokysis save išreikšti per muziką.

Stovyklos kaina: 390 Eur/asm. (dalyvavimas patvirtinamas, kuomet yra sumokamas 140 Eur avansinis mokestis).

Į kainą įskaičiuota:

- Maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai);

- Nakvynė jaukiuose kambariuose;

- Užsiėmimas skirtos priemonės;

- 24 val. priežiūra ir pagalba (užtikriname, kad dalyviai bus saugūs veiklų ir užsiemimų metu, taip pat pasirūpinsime priežiūra gamtoje);

- Stovyklos vadovų ir lektorių paslaugos.

Stovyklos vietų skaičius ribotas TIK 13 vaikų, todėl užtikrinamas individualus dėmesys kiekvienam dalyviui.

Visos stovyklos metu mus maitins profesionalus šefas, nakvosime patogiuose mediniuose namukuose, o kelsimės su būgnais ir mankšta!

Daugiau informacijos telefonu:  (8-693) 135 77

Pasidalinti šiuo renginiu:

bottom of page