top of page

06-12, sk

|

Andrioniškis

Vaikų stovykla „Gamtos slėnis: indėnų gentis“

Mintimis skriedami į vasarą ir svajodami apie drąsius tolimus nuotykius, ne retas iš mūsų pagalvojame apie indėnus. Šie praeities herojai mus įkvepia žaisti, pažinti, atrasti - tikime, kad ne tik mus, bet ir į stovyklą atvyksiančius vaikus!

Registration is closed
See other events
Vaikų stovykla „Gamtos slėnis: indėnų gentis“
Vaikų stovykla „Gamtos slėnis: indėnų gentis“

Laikas ir vieta

2022-06-12 17:00 – 2022-06-17 12:00

Andrioniškis, Ramaškonių k. 7A

Apie renginį:

Laukiame 7-12 m. mažųjų indėnų nuostabioje vasaros stovykloje!

Stovyklos metu lyg tikri indėnai gyvensime miško apsuptyje, mokysimės pažinti gamtą, jos paslaptis ir kitus gyventojus bei augalus.

Stovyklavietėje išdygs tikrų tikriausias indėniškas tipis!

Kartu kursime savo indėniškus suvenyrus, statysime inipi pirtelę, pasigaminsime lankus bei strėles, būgnus, sapnų gaudykles ar ką tik sugalvosime.

Indėniškoje stovykloje tikrai nestigs nuotykių! 

Leisimės į žygius miškais, jodinėsime stipriais ir ištvermingais žirgais bei ruošimės į neužmirštamą kelionę baidarėmis.

Indėnų kultūra neįsivaizduojame be ritualų ir gilių kelionių į save. Taigi, ir mes rengsime arbatos ceremoniją tipyje. Atliksime ritualus, kurie padės mums pasikalbėti apie pačius svarbiausius dalykus. Taip pat išbandysime save žaisdami indėniškus žaidimus!

Svarbiausia - stovykloje sutiksime savo naujus draugus ir kartu sukursime tikrą gentį!

Į indėnišką nuotykį leidžiamės per patį gamtos piką, tad kviečiame nepraleisti šio vasaros šėlsmo!

Stovyklos vadovai:  

Paulius - multimedijos specialistas, jaunimo darbuotojas, dirbęs Vilniaus atviruose jaunimo centruose, šiuo metu Anykščių rajone dirba vaikų dienos centre, švietimo pagalbos tarnyboje, bei mobilų darbą su jaunimu. 

Simona - vizualinės komunikacijos specialistė, ilgametė vaikų stovyklos “Lietuvos atgaja” savanorė, vėliau ir viršaitė. Kuravo Vilniaus atvirą jaunimo centrą “Bazė”, šiuo metu dirba Pasaulio anykštėnų bendrijoje, Anykščiuose organizuoja renginius, koncertus, meno parodas. 

Arnas - yra šaulių sąjungos narys, vaikų vasaros stovyklų vadovas, turintis patirties dirbant su vaikais ir jaunimu. Dalyvauja įvairiuose projektuose ir domisi jaunimo galimybėmis Lietuvoje. Susipažinę su Arnu vaikai ne tik išmoks apie išgyvenimo gamtoje subtilybes, gamtos pažinimą, bet ir mokysis save išreikšti per muziką.

Stovyklos kaina:  390 Eur/asm. (dalyvavimas patvirtinamas, kuomet yra sumokamas 200 Eur avansinis mokestis).

Į kainą įskaičiuota: 

- Maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai); 

- Nakvynė jaukiuose kambariuose; 

- Užsiėmimams skirtos priemonės; 

- Žirgai, baidarės, tipio ir inipi pirties ritualai; 

- 24 val. priežiūra ir pagalba (užtikriname, kad dalyviai bus saugūs veiklų ir užsiemimų metu, taip pat pasirūpinsime priežiūra gamtoje); 

- Stovyklos vadovų ir lektorių paslaugos. Stovyklos vietų skaičius ribotas TIK 13 vaikų, todėl užtikrinamas individualus dėmesys kiekvienam dalyviui. 

Visos stovyklos metu mus maitins profesionalus šefas, nakvosime patogiuose mediniuose namukuose, o kelsimės su būgnais ir mankšta!

Daugiau informacijos telefonu:  (8-693) 135 77

Pasidalinti šiuo renginiu:

bottom of page