top of page

10-31, sk

|

Anykščiai

Vėlinių žygis su Tadu Baltakiu

Šį kartą leidžiamės į paslaptingą vakarinį žygį!

Registration is Closed
See other events
Vėlinių žygis su Tadu Baltakiu
Vėlinių žygis su Tadu Baltakiu

Laikas ir vieta

2021-10-31 16:00 – 21:00

Anykščiai, Vilniaus g. 80 B, Anykščiai 29142, Lithuania

Apie renginį:

Į pirmąjį žygį su mūsų įkvepiančiuoju Tadu užsiregistravo daugiau žmonių nei kada galėjome tikėtis!  Šį kartą leidžiamės į paslaptingą vakarinį žygį! 

Žygis pradėsim nuo Dainuvos slėnio ir keliausim link Puntuko akmens kaire Šventosios upės puse, Anykščių šileliu.

Aplankysim miško dvasias ir jų gyvenvietes: daugiakamienę pušį, stepinę pievą, senąsias upės šlaito pušis, Puntuko akmenį bei šventvietę.

Upė įvairiose mitologijoje laikoma riba tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio. Taigi, ir mes toliau keliaudami, pereisime kabantį tiltą ir persikelsim į kitą upės pusę, visai kitą erdvę.

Mesim kelią dėl takelio, užsuksim į ąžuolyną, aplankysime Karalienės liūną, o po to nersim į slaptą džiunglių takelį, kuris mus nuves iki Vėlinių laužo. Čia pavakarosim, pasipasakosim.

Kai visiškai sutemos užslinks, trauksim link Anykščių per pušynus, pro Roko pievą (nuostabaus jausmo vietą), praeisim Pašventupio šaltinėlį ir taip pasieksim miestą jau kitokie - pilni, naujų įžvalgų, patirčių ir gylio.

Atstumas: 13 km; Sudėtingumas: vidutinis (ėjimas mišku, žvėrių takais, pelkėtomis vietomis, kalvotomis vietovėmis); Trukmė: 5 val; Maistas: pasiimti pagal poreikius, o mes vaišinsime sausainiais ir arbata; Pradžia: 16.00 val.  Rekomenduojamas amžius: nuo 12 metų; Susitikimo vieta: Dainuvos slėnis;

Kaina: iki 19 metų – 5 Eur, nuo 20 metų – 9 Eur;

Kiekvienas žygio dalyvis gaus po Anykščių jaunimo klubo dovanėlę!

Žygio vadovas Tadas Baltakys - keliautojas ir nuotykių ieškotojas, istorijų pasakotojas, pėsčiųjų ir baidarių žygių organizatorius. Didžiąją gyvenimo dalį praleidžiantis kelyje ir gyvojoje gamtoje.

Vietų skaičius ribotas.

Su savimi rekomenduojame turėti: - laisvą, patogią aprangą; - neperšlampamą avalynę; - striukę nuo lietaus;

- užkandžių; - vandens; - termosą su šilta arbata.

Pasidalinti šiuo renginiu:

bottom of page