top of page
Ieškoti

Atveriame Anykščių atviro jaunimo centro duris!


Kokia diena atėjo! Po šitiek sunkių, įdomių, ir drąsių žingsnių pagaliau galime atverti Anykščių atviro jaunimo centro duris!


Centras orientuotas į 14-29 metų jaunimą, ypač turintį mažiau galimybių, kuriam reikia vietos pabūti ar pasikonsultuoti svarbiais klausimais. Centre planuojame teikti konsultacijas ne tik jaunimui, bet ir jaunuolių tėvams, jei jų prireiktų. Išklausę centro lankytojų poreikius, organizuosime įvairaus pobūdžio veiklas, kurios padėtų augti, tobulėti, megzti ryšius ar tiesiog prasmingai praleisti laiką.


Mums labai svarbu sukurti saugią erdvę jaunuoliams pabūti bei kurti pasitikėjimą, kad prireikus galėtume suteikti pagalbą, žinias ir nukreipti ten, kur reikia. Stengsimės spręsti socialinės atskirties problemą, padėsime integruotis į švietimo sistemą ir sėkmingai įsijungti į darbo rinką.


Centre dirbs profesionalūs, atsidavę jaunimo darbuotojai, atviri užsukančių jaunuolių idėjoms ir poreikiams. Visiems savo tikslams pasiekti megsime ilgalaikes draugystes su kitomis institucijomis ir organizacijomis.


Į atvirą jaunimo centrą kviečiame užsukti nuo liepos 8 d. 15.00 val. adresu Vyskupo skv. 1, Anykščiai. Centro darbo laikas: pirmadienis-penktadienis, nuo 15.00 - 19.00 val.

31 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page