top of page
Ieškoti

Dėmesio! Ieškomas jaunimo darbuotojas (-a)!

Atnaujinta: 01-02
Augant jaunuolių skaičiui ir plečiantis atviro jaunimo centro veikloms, norėtume savo kolektyvą pastiprinti nauju specialistu – jaunimo darbuotoju (-a). Jaunimo darbuotojo (-os) veiklos tikslas – dinamiškoje aplinkoje dirbti su jaunuolių grupe (14-29 m.), taikyti inovatyvius, neformalius, į turiningą jaunimo užimtumą orientuotus, metodus, palaikyti jaunuolius formalaus mokymosi procese, teikti individualias konsultacijas jaunuoliams ir jų tėvams.

Reikalavimai darbuotojui:

- turi ne žemesnį kaip aukštąjį ir (ar) socialinio darbuotojo, socialinio pedagogo, pedagogo, edukologo, psichologo išsilavinimą arba įgijęs jaunimo darbuotojo sertifikatą (galiojantį nuo 2020 m.);

- gebi veikti kritinėse situacijose, būti savarankiškas, iniciatyvus;

- turi darbo/savanoriškos veiklos patirties įgyvendinant veiklas su jaunimu;

- turi stiprias žmogiškąsias kompetencijas (bendravimas, darbas komandoje, empatija, palaikymas);

- domiesi neformaliu ugdymu, įtraukiais darbo metodais, reiški norą kelti kompetencijas; - nori prisidėti prie jaunimo ugdymo, padėti jaunuoliams vystyti vietines iniciatyvas, spręsti kasdienes problemas, ugdyti jaunuolių socialinius ir gyvenimo įgūdžius.

Privalumai:

- anglų kalbos mokėjimas;

- meniniai, sportiniai pomėgiai;

- darbas stovyklose/edukacijų vedimas.

Mes siūlome:

- draugišką komandą, nuolatinį palaikymą (supervizijas, kompetencijų kėlimo seminarus, mokymus, galimybę realizuoti savo idėjas, “teambuildingus”);

- patogią darbo erdvę (pačiame miesto centre esančios patalpos);

- lankstų darbo grafiką, savaitgaliai – laisvadieniai. Darbo krūvis: 0,5 etato (4 val. per darbo dieną).

- dinamišką darbo kasdienybę – išvykas, stovyklas, mokymus, keliones.

- nuo 450 eurų atlyginimą po mokesčių ("į rankas") ir papildomos veiklos - uždarbio galimybes. Apsisprendei? Iki š.m. sausio 31 d. siųsk savo CV ir motyvacinį laišką adresu: info@jaunimoklubas.lt arba tiesiog užsuk į mūsų centrą!


245 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page