top of page
Ieškoti

Paremkite Anykščių jaunimo idėjas bei veiklas!


Draugai, jūs puikiai žinote, kaip mes gyvenome visus šiuos metus, ką nuveikėm ir ką pasiekiem, o taip pat - ir ko kartais nepavyko įgyvendinti. Jeigu tikite mūsų veikla ir norite, kad ateinančiais metais mus dažniau lydėtų pergalės, o ne pralaimėjimai, visa širdimi kviečiame paremti Jaunimo klubą skiriant 1,2 % nuo savo GPM.


Tai padaryti galite sekdami šiais žingsniais:

1. Paspauskite nuorodą https://bit.ly/3rADz8w ir prisijunkite prie sistemos naudojant savo internetinę bankininkystę; 2. EDS puslapio viršuje pasirinkite „Deklaravimas“, toliau „Pildyti formą“ kairėje; 3. Laukelyje „Formos kodas“ įrašykite FR0512, spauskite „Filtruoti“ ir prie surastos formos pasirinkite pildymo internetu piktogramą; 4. Užpildykite formą ir spauskite „Pateikti deklaraciją“;

SVARBU: 5 – Mokestinis laikotarpis – 2021; 6S – uždėkite varnelę; E1 – pasirinkite – „2 - Paramos gavėjas“; E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 300509203; E3 – Anykščių jaunimo klubas; E4 – įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (jei paramą skiriate tik Anykščių jaunimo klubui, 1,2 %); E5 – įrašykite iki kada skiriate paramą (pvz. įrašius 2023 skirsite paramą ir už 2021, ir už 2022 metus, t.y. nebereikės pildyti prašymo kitais metais).


Būsime amžinai dėkingi!

Titografija.jpg


19 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page