Ieškoti

Paremkite Anykščių jaunimo idėjas bei veiklas!


Draugai, jūs puikiai žinote, kaip mes gyvenome visus šiuos metus, ką nuveikėm ir ką pasiekiem, o taip pat - ir ko kartais nepavyko įgyvendinti. Jeigu tikite mūsų veikla ir norite, kad ateinančiais metais mus dažniau lydėtų pergalės, o ne pralaimėjimai, visa širdimi kviečiame paremti Jaunimo klubą skiriant 1,2 % nuo savo GPM.


Tai padaryti galite sekdami šiais žingsniais:

1. Paspauskite nuorodą https://bit.ly/3rADz8w ir prisijunkite prie sistemos naudojant savo internetinę bankininkystę; 2. EDS puslapio viršuje pasirinkite „Deklaravimas“, toliau „Pildyti formą“ kairėje; 3. Laukelyje „Formos kodas“ įrašykite FR0512, spauskite „Filtruoti“ ir prie surastos formos pasirinkite pildymo internetu piktogramą; 4. Užpildykite formą ir spauskite „Pateikti deklaraciją“;

SVARBU: 5 – Mokestinis laikotarpis – 2021; 6S – uždėkite varnelę; E1 – pasirinkite – „2 - Paramos gavėjas“; E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 300509203; E3 – Anykščių jaunimo klubas; E4 – įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (jei paramą skiriate tik Anykščių jaunimo klubui, 1,2 %); E5 – įrašykite iki kada skiriate paramą (pvz. įrašius 2023 skirsite paramą ir už 2021, ir už 2022 metus, t.y. nebereikės pildyti prašymo kitais metais).


Būsime amžinai dėkingi!

Titografija.jpg


9 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską