top of page
3.png

RENGINIAI

Šioje skiltyje dalinamės mūsų centro organizuojamais renginiais. Kiekvieno mėnesio gale sudėliojame kalendorių bei numanomus artėjančio mėnesio renginius, į kuriuos jaunimas yra kviečiamas dalyvauti. Renginius parenkame atsižvelgdami į jaunuolių poreikius, kas jiems aktualu šiuo metu, kokios temos juos domina: santykiai, finansai, studijos, menai ir pan. 

 

Tad renginiai centre yra labai įvairus: rengiame edukuojančius pokalbius su kviestiniais tam tikros srities specialistais; taip pat rengiame dirbtuves, tokias kaip, maisto gaminimas, batikos dirbtuvės; rengiame vakarėlius, žaidimų, filmų vakarus, taip pat einame į žygius, rengiame įvairias išvykas į gamtą, švenčiame kalendorines šventes!

 

Tikime, jog centre rengiamos veiklos skatina asmeninį tobulėjimą, teikia praktinių žinių, plečia mąstymą bei pasaulėžiūrą, taip pat, skirtingo tipo dirbtuvės ir veiklos  padeda jaunimui pažinti save, atrasti savo talentus, pomėgius ir tai, kas galbūt jiems nepatinka, be to, užsiėmimai skatina bendradarbiavimą ir toleranciją.

Artėjantys renginiai

 • Jogos diena
  Jogos diena
  06-21, pn
  Anykščiai
  2024-06-21 16:00 – 19:00
  Anykščiai, Vyskupo skv. 1, 29132 Anykščiai, Lietuva
  Jogos diena! Ar žinojote, kad birželio 21 d. minima JOGOS diena ir ar minite ją? 🤔 Mes atsakome TAIP!!! 📣 Jei dar nežinote kur ir kaip šią dieną paminėti, mes kartu su Simona kviečiame į AJC susipažinti su joga. Jogos metu lavinsime jėgą, lankstumą, ištvermę.
 • ,,Gaminam!"
  ,,Gaminam!"
  06-26, tr
  Anykščiai
  2024-06-26 16:00 – 19:00
  Anykščiai, Vyskupo skv. 1, 29132 Anykščiai, Lietuva
  GAMINAM? 😁 Karštą vasaros dieną ☀️su dubenėliu virtų bulvių jie tiesiog tobuli, o ir šios šaltos gaivios, rožinės burokėlių sriubos, kurios paragauti viešint Lietuvoje tiesiog būtina! 🙌 Todėl, birželio 26 d., kviečiame į ,,Gaminam!” popietę, paragauti užsienio svečių gamintų šaltibarščių.
 • Šaulių diena
  Šaulių diena
  06-27, kt
  Anykščiai
  2024-06-27 16:00 – 19:00
  Anykščiai, Vyskupo skv. 1, 29132 Anykščiai, Lietuva
  Šaulių dienos minėjimas yra ypatinga proga pagerbti šaulių bendruomenę ir atminti jų indėlį į Lietuvos istoriją. Visoje Lietuvoje organizuojami šaulių dienos renginiai, tad ir mes birželio 27 d. kviečiame į minėjimą.
bottom of page