top of page

PAREMK MEDĮ,
KOL JAUNAS

Sakoma, kad medį reikia lenkti, kol jaunas. Kasdien bendraudami su jaunimu, matome, kad juos ir taip pakankamai lenkia gyvenimas, todėl mes tikime, kad kur kas labiau jaunimui reikia palaikymo ir tinkamų įrankių tobulėti. Taigi, kviečiame prisidėti prie Anykščių jaunimo klubo gyvavimo ir paremti medį, nes jis dar jaunas ir jam reikia pagalbos.

8.png

Tapkime partneriais

Mūsų darbas paremtas savanorystės principu ir šiuo metu turime apie trisdešimt motyvuotų ir aktyvių savanorių - moksleivių ar ką tik baigusių mokyklą jaunuolių, kurių vis daugėja.

Galbūt Jūsų verslas gali pasiūlyti praktiką ar stažuotę savo įmonėje? Mūsų iniciatyvus jaunimas nori mokytis ir tobulėti, tad mielai prisidėtų prie Jūsų vykdomos veiklos tiek atlygintinai, tiek neatlygintinai, kartu palengvindamas Jūsų darbo naštą.

Galbūt galite suteikti nuolaidų/akcijų savo paslaugoms ar prekėms klubo nariams? Ketiname leisti klubo narystės kortelės, su kuriomis mūsų nariai galėtų gauti nuolaidų įvairioms paslaugoms ar prekėms, o Jūsų įmonė gautų papildomą klientų srautą ir mūsų narių; Jūsų vardas būtų siejamas su jaunimo organizacija. 

Savo veiklomis (vakarėliais, mokymais, tinklalaide, soc. tinklais ir kt.) pritraukiame daug vartotojų, todėl galima užtikrinti efektyvią informacijos sklaidą.

Esame atviri visiems bendradarbiavimo pasiūlymams.

Parama

Mūsų tikslas – įgalinti Anykščių jaunimą, suteikti galimybes drąsiai įgyvendinti savo pačių idėjas ir ugdyti skirtingas kompetencijas, vėliau praversiančias gyvenime. Šiam tikslui pasiekti pasitelkiame savo komandos žmogiškuosius išteklius, produktyviai panaudojame turimą potencialą ir kompetencijas. Tačiau gerų darbų ne visada pakanka. Jūs irgi galite prisidėti prie AJK tikslo įgyvendinimo paremdami mus finansiškai. 

 

Tokia pagalba mums yra pati svarbiausia, nes suteikia laisvę įgyvendinti jaunimo sumanymus, suteikti jiems patiems teisę rinktis, įsigyti daiktų ar paslaugų, kurie atlieptų jų poreikius, bei leistų drąsiau planuoti tolesnes veiklas. Visa mums reikalinga suma yra 12 000,00 Eur. Be minėtų dalykų, už ją planuojame įsigyti žemiau nurodytų daiktų, skirtų jaukiai ir daugiafunkcinei jaunimo erdvei įsikurti:

​​

  • Virtuvės baldai/įrengimas ir priemonės (puodeliai, įrankiai, indai);

  • Buitiniai prietaisai (siurblys, kavos aparatas);

  • Baldai (kavos staliukas, kėdės, komodos);

  • Elektroninė technika (dūmų mašina (jaunimo renginiams), apšvietimas diskotekai, DJ kontrolinis pultas, disko kamuolys, šviestuvai); 

  • Kita (kanceliarinės priemonės, augalai, stalo žaidimai);

  • Mėnesiniai pastovieji kaštai (internetas, telefonas, apsauga, apšvietimas).

PARAMA

Paremk medį, kol jaunas:

Ačiū už Jūsų paramą!

Mūsų remėjai

wakepond.jpg

"Wake Pond"

images.png

"Ober-Haus"

bottom of page