top of page
4_edited.jpg

STOVYKLOS

Šioje skiltyje rasite mūsų klubo organizuojamas ir jau praėjusias vaikų bei jaunuolių stovyklas. Stovyklos - tai dalis mūsų užsiėmimų su jaunimu vasaromis! Turbūt nėra nieko geriau nei leisti vasaras tyrinėjant save bei mus supantį pasaulį, vėjavaikiškai leidžiant laiką gamtoje ir su būriu bendraminčių nuotykių beieškant!

 

Anykščių jaunimo klubo stovyklos veiklos paremtos didžiausia JAV neformalaus ugdymo programa „4-H“, kurios simbolizuoja jauno žmogaus galvą (head), širdį (heart), rankas (hands) ir sveikatą (health). Programa gyvuoja jau daugiau nei šimtmetį, tačiau AJK yra pirmoji organizacija Lietuvoje, įtraukusi šią plačiai pasaulyje bei kaimyninėse šalyse žinomą ir vertinamą programą, suteikiančią jauniems žmonėms lyderystės įgūdžių visam gyvenimui.

 

Programos šūkis „Mokomės darydami“ (ang. Learn by doing) atspindi pagrindinę programos idėja – pilnavertiškai įtraukti vaikus ir paauglius mokymosi per patirtis procesą, taip ugdant lyderystę, pilietiškumą, atsakomybę ir daugybę gyvenimiškų įgūdžių. 

 

Programa orientuota tiek į pozityvų asmeninį tobulėjimą, tiek į komandinį darbą, kadangi abu yra vienodai svarbūs norint įgyvendinti savo idėjas, kuriant ir būnant atsakingu bendruomenės nariu. Stovyklų metu prioritetas teikimas gamtai ir gamtoje įgyjamoms patirtims, kurios ir leidžia ugdyti jauno žmogaus protą, atjautą – širdį, mokyti efektyviai naudotis savo rankomis ir, žinoma, rūpintis savo sveikata. 

 

Daugiau info apie 4H programą: 

https://4-h.org/about/what-is-4-h/ 

 • Gamtos slėnis: vasaros ritualai
  Gamtos slėnis: vasaros ritualai
  08-17, št
  Ramaškonių kaimas 7a.
  2024-08-17 18:00 – 2024-08-22 12:00
  Ramaškonių kaimas 7a., Ramaškonys, 29152 Anykščių rajono savivaldybė, Lietuva
  2024-08-17 18:00 – 2024-08-22 12:00
  Ramaškonių kaimas 7a., Ramaškonys, 29152 Anykščių rajono savivaldybė, Lietuva
  Patyriminė vaikų vasaros stovykla
bottom of page