top of page
mike-erskine-S_VbdMTsdiA-unsplash.jpg

STOVYKLOS

MOKOMĖS DARYDAMI!

Anykščių jaunimo klubo stovyklos veiklos paremtos didžiausia JAV neformalaus ugdymo programa „4-H“, kurios simbolizuoja jauno žmogaus galvą (head), širdį (heart), rankas (hands) ir sveikatą (health). Programa gyvuoja jau daugiau nei šimtmetį, tačiau AJK yra pirmoji organizacija Lietuvoje, įtraukusi šią plačiai pasaulyje bei kaimynėse šalyse žinomą ir vertinamą programą, suteikiančią jauniems žmonėms lyderystės įgūdžių visam gyvenimui.

Programos šūkis „Mokomės darydami“ (ang. Learn by doing) atspindi pagrindinę programos idėja – pilnavertiškai įtraukti vaikus ir paauglius mokymosi per patirtis procesą, taip ugdant lyderystę, pilietiškumą, atsakomybę ir daugybę gyvenimiškų įgūdžių. 

Programa orientuota tiek į pozityvų asmeninį tobulėjimą, tiek į komandinį darbą, kadangi abu yra vienodai svarbūs norint įgyvendinti savo idėjas, kuriant ir būnant atsakingu bendruomenės nariu. Stovyklų metu prioritetas teikimas gamtai ir gamtoje įgyjamoms patirtims, kurios ir leidžia ugdyti jauno žmogaus protą, atjautą – širdį, mokyti efektyviai naudotis savo rankomis ir, žinoma, rūpintis savo sveikata. 

 

Daugiau info apie 4H programą: 

https://4-h.org/about/what-is-4-h/ 

Artėjančios stovyklos

Anykščiai (2).png

Stovyklos aplinka

bottom of page