top of page
Antradienio diskusijos "AŠ"
Antradienio diskusijos "AŠ"

02-20, an

|

Anykščiai

Antradienio diskusijos "AŠ"

Antradienio diskusijos "AŠ". Kyla klausimas, apie ką tai? Visa tai - apie Jus. Jaunimą. APIE TAVE. ŠIO SUSITIKIMO TEMA: "Aš. Apie mane. Meilė sau.” Ta nesibaigianti meilės sau, savęs pažinimo kelionė ~ Šiame susitikime susitiksime su savimi, kalbėsime apie savivertę, vertybes, apie savęs priėmimą..

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Laikas ir vieta

2024-02-20 17:00 – 19:00

Anykščiai, Vyskupo skv. 1, 29132 Anykščiai, Lietuva

Apie renginį

Antradienio diskusijos "AŠ". Kyla klausimas, apie ką tai? Visa tai - apie Jus. Jaunimą. APIE TAVE. 

Šių diskusijų sesija bus ne vieno susitikimo, kol kas planuojamas bent vienas į mėnesį susitikimas tam tikra tema, kuri mūsų manymu yra aktuali jaunimui. Iš kur žinome, kad tema gali būti aktuali? 

Kadangi kasdien didelę laiko dalį praleidžiame su jaunimu, nuolatos su jais bendraujame, leidžiame laiką, atviraujame, dalinamės džiaugsmais, problemomis ir kitomis kasdienybės aktualijomis, todėl svarbios temos, kuriomis būtų verta padiskutuoti, jos kyla gana nesudėtingai. Galiausiai pačios mes - darbuotojos - vis dar esame jaunimas.

Šių diskusijų metu norime sukurti jaukią, smagią, šiltą atmosferą, kurių metu galėsime kartu pasikalbėti, paatvirauti, išbandyti įvairių praktikų, kurios padės labiau pažinti savąjį AŠ, labiau suprasti. Kuo labiau suprantame, pažįstame save, tuo labiau žinome, ko mes norime, kaip tam tikrose situacijose galime sau padėti, kur galime tobulėti, augti. Galiausiai lengviau suprasti ir kitą!

ŠIO SUSITIKIMO TEMA: "Aš. Apie mane. Meilė sau.” 

Ta nesibaigianti meilės sau, savęs pažinimo kelionė ~

Šiame susitikime susitiksime su savimi, kalbėsime apie savivertę, vertybes, apie savęs priėmimą.

Tai bus lengvas, jaukus pasibuvimas.

Tad iki pasimatymo!

Pasidalinti renginiu

bottom of page