top of page
Workshop'as: Žodžio laisvė
Workshop'as: Žodžio laisvė

01-23, an

|

Anykščiai

Workshop'as: Žodžio laisvė

Sausio 23 dieną, 16:30 val., jaunimo centre laukia workshop’as: ŽODŽIO LAISVĖ - tai profesionalus emocinės įtampos valdymo, pasiruošimo kalbėti ir balso lavinimo kursas. Režisierius Julius Jakubėnas supažindins su savęs lavinimo pratimais, kuriuos naudoja profesionalūs aktoriai, scenos atlikėjai.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Laikas ir vieta

2024-01-23 16:30 – 19:00

Anykščiai, Vyskupo skv. 1, 29132 Anykščiai, Lietuva

Apie renginį

Sausio 23 dieną jaunimo centre laukia workshop’as: ŽODŽIO LAISVĖ - tai profesionalus emocinės įtampos valdymo, pasiruošimo kalbėti ir balso lavinimo kursas.

>> Režisierius Julius Jakubėnas supažindina su savęs lavinimo pratimais, kuriuos naudoja profesionalūs aktoriai, scenos atlikėjai ir dainininkai – didžiosios scenos atlikėjai.

Kai balsas yra darbo įrankis, kuris uždirba duoną pragyvenimui jam reikia išskirtinio dėmesio, treniruočių ir psichologinio pasiruošimo. Kompleksinis savo sąmonės, veido, kūno ir minties valdymas yra žodžio laisvės pagrindas.

Kalbėti mokame visi, bet valdyti žodį reikia išmokti.  Žodis – tai galia, kurią įvaldyti reikia didelio užsispyrimo ir atsidavimo, bet kai žodis paklūsta – nelieka ribų, atsiveria galimybės. 

Pasidalinti renginiu

bottom of page