top of page

Projektas "Anykštėnų gebėjimų laboratorija" įsibėgėja!

  • 04-16
  • 1 min. skaitymo

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad projektas „Anykštėnų gebėjimų laboratorija“ jau įsibėgėja – pradėjome įgyvendinti pirmąsias veiklas Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje bei dienos centre asmenims su negalia!

Kiekvieną savaitę vyksta fizinio aktyvumo ir sveikatingumo užsiėmimai, suburiantys bendruomenės narius judėti, stiprinti savo sveikatą ir tiesiog gerai praleisti laiką kartu. Šios veiklos ne tik skatina aktyvesnį gyvenimo būdą, bet ir kuria jaukią, palaikančią aplinką, kurioje gimsta naujos pažintys ir stiprėja tarpusavio ryšiai.

Labai džiaugiamės matydami augantį dalyvių įsitraukimą, gerą nuotaiką ir bendrystės jausmą. Tikime, kad tai tik pradžia – artimiausiu metu laukia dar daugiau įvairių veiklų, skirtų stiprinti emocinę gerovę, sveikos gyvensenos įgūdžius bei skaitmeninį raštingumą.

Esame įsitikinę, kad projektas „Anykštėnų gebėjimų laboratorija“ prisidės prie stipresnės, sveikesnės ir labiau susitelkusios Anykščių bendruomenės kūrimo.

Projektą finansuoja Europos sąjunga.


 
 
bottom of page