top of page
3.png

RENGINIAI

Šioje skiltyje dalinamės mūsų centro organizuojamais renginiais. Kiekvieno mėnesio gale sudėliojame kalendorių bei numanomus artėjančio mėnesio renginius, į kuriuos jaunimas yra kviečiamas dalyvauti. Renginius parenkame atsižvelgdami į jaunuolių poreikius, kas jiems aktualu šiuo metu, kokios temos juos domina: santykiai, finansai, studijos, menai ir pan. 

 

Tad renginiai centre yra labai įvairus: rengiame edukuojančius pokalbius su kviestiniais tam tikros srities specialistais; taip pat rengiame dirbtuves, tokias kaip, maisto gaminimas, batikos dirbtuvės; rengiame vakarėlius, žaidimų, filmų vakarus, taip pat einame į žygius, rengiame įvairias išvykas į gamtą, švenčiame kalendorines šventes!

 

Tikime, jog centre rengiamos veiklos skatina asmeninį tobulėjimą, teikia praktinių žinių, plečia mąstymą bei pasaulėžiūrą, taip pat, skirtingo tipo dirbtuvės ir veiklos  padeda jaunimui pažinti save, atrasti savo talentus, pomėgius ir tai, kas galbūt jiems nepatinka, be to, užsiėmimai skatina bendradarbiavimą ir toleranciją.

Artėjantys renginiai

 • Žaidimų vakaras
  Žaidimų vakaras
  03-06, tr
  Anykščiai
  2024-03-06 16:00 – 19:00
  Anykščiai, Vyskupo skv. 1, 29132 Anykščiai, Lietuva
  Kviečiame Tave džiaugsmingai pasitikti prasidedantį pavasarį kartu su mumis kovo 6 dieną, 16 valandą, jaunimo centre, ŽAIDIMŲ VAKARE! 🌞👀 Žaidimų vakaras ne tik įdomi veikla, tačiau tai ir proga atsipalaiduoti po mokslų bei pasimėgauti linksmomis akimirkomis leidžiant laiką su draugais!
 • Rodeo Party
  Rodeo Party
  03-08, pn
  Anykščiai
  2024-03-08 19:00 – 22:00
  Anykščiai, Vyskupo skv. 1, 29132 Anykščiai, Lietuva
  Jaunimo centro vakarėliai pradeda savo 2-ąjį sezoną, ir šįkart pirmasis 2024 metų vakarėlis nusimato jau kovo 8-ąją! Pirmąjį šių metų vakarėlį atidarysime triukšmingai kaubojiško stiliaus temoje, tad kviečiame traukti skrybelius ir kitas “country” stiliaus atributikas! 🌵
 • Jaunimo knygų klubas
  Jaunimo knygų klubas
  03-15, pn
  Anykščiai
  2024-03-15 16:00 – 17:00
  Anykščiai, Vyskupo skv. 1, 29132 Anykščiai, Lietuva
  Jaunimo centre kartą į mėnesį mes buriamės į JAUNIMO KNYGŲ KLUBĄ! 📖 Jeigu mėgsti skaityti knygas, pasinerti į įvariausias knygų istorijas, vėliau jas aptarti - esi labai laukiamas knygų klube! KOVO MĖNESIO SUSITIKIMUI SKAITOME: George Orwell knygą “Gyvulių ūkis”.

Nėra galimų programų.
bottom of page