top of page
Colorful Happy Easter Facebook Event Cover_edited.jpg

SAVANORYSTĖ

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) - tai intensyvi 6 mėn. trukmės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai ne mažiau nei 35 val. per mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, kaip šiuo atveju, jaunimo centre. Kartą per mėnesį jaunuolis susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), tarnybos metu mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa - galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti organizacinius, komandos ir lyderystės įgūdžius, stiprinti pasitikėjimą savimi.
Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST pažymėjimą - dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 35 val. kiekvieną mėn. ir 240 val. per 6 mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Savanoriauti centre gali pasirinkęs sritį pagal savo gebėjimus arba ugdyti naujus, pvz: renginių organizavimas, viešinimas, įvairūs užsiėmimai su jaunimu mūsų erdvėse ir t.t.

O būti bendruomeniškam, geranoriškam ir pasiruošusiam visuomet padėti yra tikrosios kilnumo savybės!

Tad, jei susidomėjai ir turi noro bei motyvacijos savanoriauti - pateik prašymą tapti savanoriumi mūsų Anykščių Jaunimo Centre!

Savanorystė

bottom of page